Bölge: Sabiha Gökçen Havalimanı Pre Order
Tüm Bölgeler
Lütfen seyahat edeceğiniz bölgeyi seçiniz.
 • HAVALİMANI
  • Sabiha Gökçen Havalimanı Pre Order
  • Atatürk Havalimanı
  • Gaziantep Havalimanı
  • Samsun Havalimanı
 • DENİZ LİMANI
  • Alsancak Deniz Limanı
  • Ayvalık Deniz Limanı
  • Çeşme Deniz Limanı
  • Kuşadası Deniz Limanı
  • Bodrum Deniz Limanı
  • Yalıkavak Deniz Limanı
  • Marmaris Deniz Limanı
 • SINIR KAPISI
  • İpsala Sınır Kapısı
  • Habur Sınır Kapısı
  • Kapıkule Sınır Kapısı
  • Sarp Sınır Kapısı
  • Dilucu Sınır Kapısı
  • Çıldır Aktaş Sınır Kapısı
  • Hamzabeyli Sınır Kapısı

Hizmet Şartları

Gizlilik ve Veri Güvenliği

setur-dutyfree.co adresli web sitesinin şirketimizle herhangi bir ilgisi bulunmamakta olup; ilgili web sitesi  ve yetkilileri hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldığını bilgilerinize sunarız.

Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için lütfen Websitesinde yer alan GİZLİLİK POLİTİKAMIZI okuyunuz. Websitesini ziyaret etmek suretiyle burada belirtilen uygulamaları kabul etmiş olacaksınız.

"Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Mahremiyeti Politikası için lütfen tıklayınız."

"Setur Servis Turistik A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve Veri Mahremiyeti Politikası Başvuru Formu için lütfen tıklayınız."
Aldığımız bilgiler;

Web sitemize girdiğiniz ya da bize başka bir şekilde verdiğiniz her türlü bilgiyi kabul ediyoruz. Bu bilgilere adınız ve soyadınız, posta ve e-posta adresiniz, telefon numaranız, , faks numaranız, ve fatura bilgileriniz (kredi kartı numaranızın ilk ve son dört rakamı, kart sahibinin ismi ve son kullanma tarihi gibi) dahil olmak üzere sizi tanımlayan bilgiler ("şahsi bilgi") dahildir. Üye olarak kaydolmanız, seyahat rezervasyonu yapmanız, bir ankete, yarışmaya ya da çekilişe katılmanız, bize bir soru sormanız ya da sitemizde başka işlemler yapmanız için sözkonusu bilgiler gereklidir. Websitesi aracılığıyla üçüncü kişiler için bir rezervasyon yaptığınızda, söz konusu kişinin şahsi bilgilerini ve seyahat tercihlerini talep edeceğiz. Diğer kişilerin şahsi bilgilerini ve seyahat tercihlerini bize vermeden önce ayrıca onların iznini almanızda gerekmektedir.
Bilgilerin kullanımı;

Faturalama bilgileri ve ödeme araçlarınızın detayı (kart sahibinin ismi, kredi kartı numaranızın ilk ve son dört rakamı ve son kullanma tarihi gibi) sitemizde yapmış olduğunuz seyahat rezervasyonlarını tamamlamak amacıyla ödeme işlemleri için kullanılacaktır. Hakkınızdaki diğer bilgileri ise talep etmiş olduğunuz ürün ve hizmetleri sağlamak, güncellemeleri ve seyahat teyidini iletmek, sorularınıza ve yorumlarınıza cevap vermek, ürünlerimize, hizmetlerimize ve websitemize olan ilgiyi ölçmek ve bunları geliştirmek, ilginizi çekebilecek özel teklifler ve ürün ile hizmetler hakkında bilgilendirmek ve websitesi deneyimini ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak, ihtilafları çözümlemek, ücretleri almak, potansiyel olarak yasaklı ya da yasa dışı faaliyetleri engellemek, işlem Koşullarımızı uygulatmak ve tamamlamak amacıyla kullanılacaktır.
Bilgilerin paylaşımı;

Websitesi bilgileriniz aşağıda belirtilen kurum ve kuruluşlarla paylaşabilinir: Tedarikçilerimiz seyahat rezervasyonlarınızı karşılayan otel, havayolu şirketi, araba kiralama ve faaliyet sağlayıcılarımızdır. www.setur.com.tr‘de yapmış olduğunuz seyahat rezervasyonunu karşılamaları gerekmedikçe e-posta adresinizi bu tedarikçiler ile paylaşmıyoruz.Tedarikçilerimizin diğer şahsi bilgilerinizi kullanmalarına veya ifşa etmelerine sınırlandırmalar koymuyoruz. Bu site aracılığıyla ürünlerini satın alacağınız herhangi bir seyahat tedarikçisinin gizlilik politikalarını gözden geçiriniz. Bu tedarikçiler, sizinle hakkınızda ilave bilgiler edinmek, seyahat rezervasyonunuzu kolaylaştırmak veya yapmış olabileceğiniz bir değerlendirmeye cevap vermek için gerektiğinde temas kurabilirler. İş ortaklarımız; birlikte ürün veya hizmet sunduğumuz ya da websitemizde ürünlerini veya hizmetlerini sunabileceğimiz üçüncü parti şirketlerdir. Bu hizmetlere erişim sağlamayı seçerseniz, hakkınızdaki bilgileri, şahsi bilgileriniz dâhil, bu ortaklarla paylaşabiliriz. Bu üçüncü taraf iş ortaklarının gizlilik uygulamalarını denetlemediğimizi hatırlatır, herhangi bir ortak teklife yanıt vermeden önce üçüncü tarafların gizlilik politikalarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bilgilerinizi ayrıca şu amaçlarla da paylaşabiliriz: Yasal süreç gerektiren durumlarda; Resmi makamlar tarafından bu bilgilerin talep edilmesi halinde yasal haklarımızı oluşturmak, uygulatmak veya savunmak için, yasa uyarınca gereken şekilde ,Satış, birleşme, konsolidasyon gibi kurumsal bir işlem ile bağlantılı olarak. Yukarıda belirtilen durumlar dışında, şahsi bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşıldığında size haber verilecek olup, bu bilgileri paylaşmamamızı seçme imkanına sahip olacaksınız. Herhangi bir şahsi bilgi içermeyen bilgileri, reklâmcılar ve yatırımcılar dâhil üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Örneğin, reklâmcılarımıza websitemizi ziyaret eden kişilerin sayısını ya da en ilgi çeken otel yerlerini söyleyebiliriz.
Bilgilerinizi nasıl koruyoruz;

Bu websitesini kullanırken kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz ve toplamış olduğumuz bilgileri koruyoruz. Bize vermiş olduğunuz şahsi bilgileri korumaya yardımcı olması için uygun idari, teknik ve fiziksel güvenlik prosedürlerini uyguluyoruz. Sadece yetkili çalışanlar şahsi bilgilere erişim iznine sahiptirler ve bunu da ancak izin verilmiş iş fonksiyonları için yapabilirler.Yetkisiz kişilerin bilgilerinize erişim sağlamalarını engellemek için güvenlik duvarları ve saldırı sezme sistemleri kullanıyoruz. www.setur.com.tr’ye üye olurken verdiğiniz bilgiler ve rezervasyon sırasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir.
Diğer Bağlantılar;

Bu websitesinden herhangi bir siteye verilen link varsa, bu siteler işbu Gizlilik Politikasına tabi olarak faaliyet göstermeyecektir. Şahsi bilgileri toplamak, kullanmak ve ifşa etmekle ilgili prosedürlerini öğrenmek için bu diğer websitelerinde yer alan gizlilik uygulamalarını inceleyiniz.
Web sitemizi Türkiye dışından ziyaret;

Websitemizi Türkiye dışından ziyaret ediyorsanız, bilgilerinizin sunucularımızın bulunduğu ve merkezi veri tabanımızın faaliyet gösterdiği Türkiye’ye transfer edilebileceğini, depolanabileceğini ve işlenebileceğini unutmayın.
 

E-posta İletişimleri. Websitemizde yer alan seyahatle ilgili fırsatlardan yararlanmanızı kolaylaştırmak için sizlere e-bülten gönderiyoruz. Göndermiş olduğumuz herhangi bir e-postanın içinde bu tür e-bültenleri almamayı tercih etme imkanına sahipsiniz.
 

İşbu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. İşbu Gizlilik Politikasında yapılan önemli değişiklikleri tarafınıza bize vermiş olduğunuz e-posta adresine bir bildirim göndermek ya da websitemize kolayca görünen bir uyarı yerleştirmek suretiyle duyuracağız. Gizlilik Politikası (ya da seyahat planlamanız ya da satın alımlarınız) hakkında sorularınız olması halinde, lütfen info@setur.com.tr'ye e-posta gönderin.